آنلاک سخت افزاری با کلاب سیم

همانطور که می دانید آنلاک آیفون معمولا به دو شکل  انجام می شود که در این مقاله قصد داریم آنلاک سخت افزاری آیفون را مورد بررسی قرار دهیم . آنلاک سخت افزاری با کلاب سیم زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که هزینه آنلاک فکتوری نسبت به ارزش آیفون مقرون به صرفه نبوده و یا اصلا امکان آنلاک فکتوری آيفون وجود نداشته باشد .

 

بطور کلی آنلاک آیفون به سه شکل صورت میگیرد :

1: آنلاک سخت افزاری

2: آنلاک فکتوری یا آنلاک رسمی

گیوی آیفون

 

آنلاک سخت افزاری با گیوی آیفون :

اولین تفاوتی که میتوان بین آنلاک فکتوری یا آنلاک سخت افزاری بیان کرد این است که آنلاک فکتوری شامل تمــــام آیفون های موجود است  ، قدیمی یا جدید تفاوتی ندارد از آیفون ۲جی گرفته تا آیفون ۱۱پرو مکس . اما در آنلاک سخت افزاری آیفون با توجه به اینکه کلاب سیم و سایر گیوی ها فقط همیشه در آخرین آی‌او‌اس فعال می شوند ، طبیعتا دیوایس هایی که امکان آپدیت به این نسخه را داشته باشند فقط امکان آنلاک سخت افزاری خواهند داشت . بطور مثال در حال حاضر که آخرین آی‌اواس ۱۳.۵.۱ می باشد آیفون SE/6s و دیوایس های بالاتر می توانند با کلاب سیم آنلاک شوند . 

اگر بخواهیم در خصوص گیوی ها ، توربو سیم ها یا سیم آنلاکر ها واضح تر صحبت کنیم ، باید بگوییم شما می توانید در آخرین ورژن ( iOS 13.5,1 ) ، در هـــر بیسباندی، با هـر سیم کارتی، بدون نیاز به پروگرام سخت افزاری و صد البته بدون نیاز به جیلبریک ٬ آیفون 11Pro ، آیفون Xs/XsMax ٬ آیفون X/Xr و آیفون های پیشین نظیر  سری ۸ ٬ سری ۷ ٬ سری ۶اس خود را آنلاک سخت افزاری کنید .   

هنوز هم می شنویم که وقتی صحبت از آنلاک سخت افزاری با کلاب سیم است در بین افراد دغدغه هایی نظیر : شـــماره گیری متداول 112 برای فعال سازی ، محدودیت در آپدیت iOS دستگاه ٬ پرش آنتن ، داغ شدن یا  افزایش مصرف باتری و هزار مشکل دیگر وجود دارد . اما این مشکلات با قطعات جدید کلاب سیم تماما حل شده است و مستر آنلاکر عدم وجود هرگونه محدودیتی را ضمانت می کند و از این روی به شما گارانتی ۷ روز برگشت کالا یا تعویض میدهد . در  کلاب سیم ٬ مشکل تعویض سیم کارت ٬ عدم امکان ریست فکتوری ریستور یا آپدیت ٬ مشکل کدهای دستوری (نظیر #1*140*) یا حتی عدم استفاده از اینترنت LTE و  سیمکارت 4G هم رفع شده است و به این ترتیب آیفون شما از نظر استفاده هیچگونه محدودیتی با یک آیفون آنلاک فکتوری نخواهد داشت .

 

نحوه کار با کلاب سیم : 

برای شروع کلاب سیم را روی خشاب سیمکارت و زیر خود سیمکارت قرار داده بطوریکه لبه سمت چپ آن در زیر خشاب جای گیرد و سپس سیم کارت نانو را روی آن قـرار می دهید و در نهایت به آرامی وارد آیفون می کنید. در گیوی Club Sim روال کار به این صورت خواهد بود که بعد از قـرار دادن آن در آیفون و پروگرام اولیه آن در کمتر از یک دقیقه آنتن سیمکارت خود را دریافت خواهید نمود . در صورت خرید کلاب سیم ، بروشور راهنمای قراردادن گیوی روی خشاب سیمکارت و همچنین آموزش تصویری راه اندازی کلاب سیم خدمت شما ارسال خواهد شد 


راه اندازی گیوی کلاب سیم 

چه زمانی آنلاک سخت افزاری مناسب است ؟

بیاد داشته باشید که همیشه آنلاک فکتوری رسمی آیفون (که از طرف اپـراتور انجام میشود) در اولویت است ، اما یکی از دلایل استفاده از گیوی کلاب سیم ، بالا بودن هــزینه آنلاک فکتوری در برخی اپراتور هاست ، بطور مثال هم اکنون اپراتور T-Mobile USA رنج قیمتی در حدود ۲ میلیون تومان برای آیــــفون سری ۶ و ۷ دارد که حتی برای سریال های بلاک تا بیش از ۴ میلیون تومان هم می رسد! در این حالت مشـتریان با آنلاک سخت افزاری و با پرداخت هزینه ای 320 هزار تومانی (و یا برای آیفون های جدید حداکثر 360 هزار تومانی) بدون هیچ گونه مـحدودیتی آیفون خود را آنلاک نموده اند . 

یکی دیگر از دلایلی که باز مشتری تصمیم به آنلاک سخت افزاری می گیرد ، عدم پشتیبانی برخی اپراتور ها نظیر Verizon USA, Sprint ,... از آنلاک فکتوری است ، در حال حاضر بسیارند اپراتور هایی که آیفون 11Pro ، آیفون XsMax  را جهت آنلاک فکتوری پشتیبانی نخواهند کرد در این حالت مشتری عملا راهکاری غیر از آنلاک سخت افزاری با کلاب سیم پیش رو نخواهد داشت .

امیدواریم که توانسته باشیم برخی از سوالات و یا ابهامات شما را در خصوص کلاب سیم و آنلاک سخت افزاری آیفون در مستر آنلاکر رفع کنیم .  در صورت بروز هرگونه سوال میتوانید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب با واحد پشتیبانی از طریق شماره 71053056-021 تماس حاصل فرمایید