سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active
سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active

سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active

360,000تومان
کد محصول: appleid-notactive
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

چرا با ارور this apple id is not active مواجه شدیم؟ مشکل غیرفعال شدن اپل آیدی ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است٬ ندارد! و معمولا به علت نقض قوانین شرکت اپل و یا تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است.

گزینه های در دسترس

چرا با ارور this apple id is not active مواجه شدیم؟

مشکل غیرفعال شدن اپل آیدی ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است٬ ندارد! و معمولا به علت نقض قوانین شرکت اپل و یا تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است.

حال اگر اپل آیدی غیرفعال شده در آیکلود دیوایس شما استفاده میشود، می بایست از طریق این سرویس نسبت به فعالسازی اپل آیدی و حل مشکل this apple id is not active اقدام فرمایید تا امکان خروج از اپل ایدی فراهم شود

اگر با ارور this Apple ID is not Active (ارور your apple id is not active یا apple id this person is not active) مواجه شده اید، به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین در شرکت اپل غیرفعال شده و و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

زمان فعالسازی اپل آیدی : 1-12 ساعت کاری

جهت رفع مشکل this apple id is not active چکار کنیم؟

فعالسازی اپل آیدی شما منوط به داشتن اطلاعات صحیح اپل آیدی نظیر سوالات امنیتی و تاریخ تولد می باشد ٬ اینجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید میتوانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه ۲-۴ میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه خیلی کمتری نجات دهید! در صورتی که اطلاعات اپل آیدی شما اشتباه باشد٬ سفارش قابل انجام نبوده و مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد . حتی اگر دسترسی به سوالات امنیتی و تاریخ تولد میسر نیست اما از پسورد اپل ایدی اطمینان دارید باز با شانس ۸۰٪ امکان فعالسازی اپل ایدی شما وجود دارد و می توانید سرویس را خریداری نمایید .


مراحل فعال سازی اپل آیدی دیسیبل شده:

1. سئوال و پاسخ سوال امنیتی را وارد کنید

در کادر متنی سوال امنیتی شما بهتر است که هم سئوال امنیتی و هم پاسخ درست به آن سوال را وارد کنید

2. تاریخ تولد را وارد کنید

تاریخ تولدی که در حین ساخت اپل آیدی غیرفعال شده استفاده شده را وارد کنید (از درج سایر تاریخ تولدها که ارتباطی به اپل آیدی مذکور ندارد خودداری کنید)

3. سریال IMEI را وارد کنید

سریال IMEI یکی از دستگاه های اپل (معمولا گوشی آیفون) که اپل آیدی مذکور در آن استفاده میشود را با دقت وارد کنید

4. اپل آیدی مذکور را وارد کنید

آدرس کامل اپل آیدی که به دلیل نقض قوانین شرکت اپل غیر فعال شده و با پیام apple id is not active مواجه شده را با دقت وارد کنید

5. پسورد اپل آیدی را وارد کنید

آخرین رمز صحیحی که بر روی اپل آیدی از کار افتاده است را با دقت وارد کنید

بعد از وارد کردن اطلاعات اپل آیدی غیرفعال شده بر روی دکمه اضافه به سبد خرید و طی کردن مراحل خرید ارور this apple id is not active را بطور تضمینی برطرف کنید.

اطلاعات اپل آیدی ناقص است! چکار کنیم؟

اگر شما بخشی از اطلاعات خواسته شده را ندارید یا فراموش کردید ما برای شما راه حل داریم!

اگر شما پسورد اپل آیدی خود را فراموش کردید اما از سوالات امنیتی صحیح خود اطمینان دارید باز امکان ثبت سفارش خواهید داشت همچنین اگر از سوالات امنیتی نیز اطمینان ندارید میتوانید از سرویس آنلاک اپل آیدی استفاده کنید.

اما اگر شما خود آدرس اپل آیدی را فراموش کردید! باید از سرویس حذف آیکلود با توجه به دستگاه (حذف آیکلود آیفون، آیپد، اپل واچ) مورد نظرتان استفاده کنید

در صورتی که اپل آیدی شما غیرفعال نشده اما این اپل آیدی فقط برای اپ استور دیسیبل شده و امکان دانلود اپلیکیشن ندارید می توانید نسبت به خرید سرویس رفع دیسیبل اپل آیدی اپ استور اقدام کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب