سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active
سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active

سرویس فعالسازی اپل آیدی و رفع ارور AppleID is not Active

425,000تومان
مالیات: 425,000تومان
کد محصول: appleid-notactive
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

چرا با ارور this apple id is not active مواجه شدیم؟ علت غیر فعال شدن اپل ایدی چیست؟ با ارور this apple id is not active چه مواقعی رو به رو می شویم؟ نحوه فعال سازی اپل آیدی چگونه است؟  ارور اپل ایدی نات اکتیو چه مواقعی رخ می دهد؟&nbs...

گزینه های در دسترس

چرا با ارور this apple id is not active مواجه شدیم؟

علت غیر فعال شدن اپل ایدی چیست؟ با ارور this apple id is not active چه مواقعی رو به رو می شویم؟ نحوه فعال سازی اپل آیدی چگونه است؟  ارور اپل ایدی نات اکتیو چه مواقعی رخ می دهد؟   قصد داریم پاسخ تمام این سوالات شما را شرح دهیم.

مشکل غیرفعال شدن اپل آیدی ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است٬ ندارد! و معمولا به علت نقض قوانین شرکت اپل و یا تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است.

حال اگر اپل آیدی غیرفعال شده در آیکلود دیوایس شما استفاده میشود، می بایست از طریق این سرویس نسبت به فعالسازی اپل آیدی و حل مشکل this apple id is not active اقدام فرمایید تا امکان خروج از اپل ایدی فراهم شود

اگر با ارور this apple ID is not active (ارور your apple id is not active یا apple id this person is not active) مواجه شده اید، به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین در شرکت اپل غیرفعال شده و و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

زمان فعالسازی اپل آیدی : 1-3 روز کاری

جهت حل مشکل this apple id is not active چکار کنیم؟

 ازجمله سوالات پر تکرار کاربران  این است که برای حل مشکل this apple id is not active چگونه اقدام نماییم؟

برای پاسخ این سوال در ابتدا باید گفت که، نحوه اکتیو کردن اپل ایدی و فعالسازی اپل آیدی شما منوط به داشتن اطلاعات صحیح اپل آیدی نظیر پسورد اپل آیدی می باشد ٬ اینجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید میتوانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه ۲-۱۰ میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه خیلی کمتری نجات دهید! اگر پسورد اپل ایدی اشتباه باشد باید ازصحت  سوالات امنیتی و تاریخ تولد اطمینان داشته باشید که امکان ریست نمودن پسورد وجود داشته باشد . اگر بصورت قطعی می دانید که هیچ یک از اطلاعات اپل ایدی نظیر پسورد و سوالات امنیتی و تاریخ تولد یا ایمیل پشتیبان را ندارید٬ لطفا سفارش ندهید! زیرا در این صورت با وجود حل مشکل نات اکتیو اما امکان خروج از اپل ایدی میسر نمی شود .

مشکل اکتیو نبودن اپل ایدی چیست و چگونه اپل ايدی را فعال كنيم؟


مراحل فعال سازی اپل ایدی

1.سریال IMEI را وارد کنید

سریال IMEI یکی از دستگاه های اپل (معمولا گوشی آیفون) که اپل آیدی مذکور در آن استفاده میشود را با دقت وارد کنید

2. اپل آیدی مذکور را وارد کنید

آدرس کامل اپل آیدی که به دلیل نقض قوانین شرکت اپل غیر فعال شده و با پیام apple id is not active مواجه شده را با دقت وارد کنید

بعد از وارد کردن اطلاعات اپل آیدی غیرفعال شده بر روی دکمه اضافه به سبد خرید و طی کردن مراحل خرید ارور this apple id is not active را بطور تضمینی برطرف کنید.


در تمام سرویس های مربوط به فعالسازی اپل ایدی ٬ فقط فعالسازی انجام شده و وظیفه ما  رفع ارور Apple ID is Not Active می باشد و ما مسئولیتی در خصوص درست یا نادرست بودن پسورد آن نداریم ٬ از این رو چنانچه بعد از فعالسازی متوجه شوید که پسورد شما اشتباه بوده و امکان ریکاوری با سوالات امنیتی یا ایمیل پشتیبان را ندارید ٬ مستر آنلاکر هیچگونه مسئولیتی ندارد زیرا فعالسازی اپل آیدی شما انجام شده است . لذا می بایست قبل از ثبت سفارش از صحت پسورد مورد نظر اطمینان داشته باشید .


اطلاعات اپل آیدی ناقص است! چکار کنیم؟

اگر شما بخشی از اطلاعات خواسته شده را ندارید یا فراموش کردید ما برای شما راه حل داریم!

اگر شما پسورد اپل آیدی خود را فراموش کردید اما از سوالات امنیتی صحیح خود اطمینان دارید باز امکان ثبت سفارش خواهید داشت همچنین اگر از سوالات امنیتی نیز اطمینان ندارید میتوانید از سرویس آنلاک اپل آیدی استفاده کنید.

اما اگر شما خود آدرس اپل آیدی را فراموش کردید! باید از سرویس حذف آیکلود با توجه به دستگاه (حذف آیکلود آیفون، آیپد، اپل واچ) مورد نظرتان استفاده کنید

در صورتی که اپل آیدی شما غیرفعال نشده اما این اپل آیدی فقط برای اپ استور دیسیبل شده و امکان دانلود اپلیکیشن ندارید می توانید نسبت به خرید سرویس رفع دیسیبل اپل آیدی اپ استور اقدام کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب