سرویس حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ
سرویس حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ
سرویس حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ
سرویس حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ

سرویس حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ

2,600,000تومان
مالیات: 2,600,000تومان
کد محصول: icloud-remover
موجودی: اکنون غیرفعال است

بررسی اجمالی

آیکلود چیست و چرا اپل آیدی لاک میشود شرکت اپل با هدف افزایش امنیت دیوایس های خود قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که با وارد نمودن اپل آیدی در دیوایس خود این گزینه بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد ٬...

گزینه های در دسترس

آیکلود چیست و چرا اپل آیدی لاک میشود

شرکت اپل با هدف افزایش امنیت دیوایس های خود قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که با وارد نمودن اپل آیدی در دیوایس خود این گزینه بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد ٬ در این صورت این دیوایس فقط با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه فعالسازی این گزینه روی دیوایس فعال شده کار خواهد کرد.

با این هدف که اگر دیوایس شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید.

اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی فعالیت ندارد ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود امکان فعال سازی آیفون را ندارند و با پیام اکتیویشن لاک ( Activation Lock ) روبرو خواهند شد. عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید آیفون ٬‌ آیپد یا اپل واچ کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک قبلی ٬ مواردی نظیر لاک شدن اپل آیدی و ... باعث میشود که شما نیاز به سرویس حذف اپل آیدی آیفون آیپد یا اپل واچ خود داشته باشید.

چه زمانی لازم است حذف آیکلود انجام دهیم؟

افرادی که به پیام اکتیویشن لاک ( Activation Lock ) روبرو میشوند. نیاز به سرویس حذف اپل آیدی یا همان سرویس حذف آیکلود از آیفون آیپد یا اپل واچ خود دارند.

سرویس حذف آیکلود و برداشتن اپل آیدی

اگر شما مالک یکی از دستگاه های تولید شرکت apple مثل آیفون آیپد یا اپل واچ هستید و اپل آیدی دستگاه شما قفل شده است و شما آدرس اپل آیدی، رمز آن یا سئوالات امنیتی آنرا بخاطر دارید میتوانید با کمک سرویس آنلاک اپل آیدی با هزینه ای بسیار اندک دستگاه اپل خود را بازیابی اپل آیدی کنید.

چطور میتوانید حذف اپل آیدی کنید؟

مستر آنلاکر با هدف حذف آیکلود و امکان استفاده مجدد از دیوایس شما ٬ در صورتی که اطمینان پیدا کند دیوایس مورد نظر سرقتی یا مفقودی نیست و گزارشی در این خصوص نداشته است با شرایط زیر اپل آیدی دیوایس شما را حذف خواهد کرد . همچنین برای مشتریان ساکن تهران ثبت سفارش حضوری برای این سرویس وجود دارد . سرویس حذف ایکلود بسته به مدل آیفون ٬ آیپد یا اپل واچ شما می تواند هزینه متفاوتی در بر داشته باشد اما معمولا زمان آنلاک آیکلود کاملا یکسان است . همچنین استعلام تعیین وضعیت نرمال یا بلاک بودن آیکلود و اطمینان از نرمال بودن سریال قبل از ثبت سفارش حذف آیکلود الزامی است .

چه مدل هایی امکان حذف آیکلود دارند :

حذف آیکلود آیفون آیفون ۶اس و ۶اس پلاس و آیفون SE , SE2020 آیفون ۷ و ۷پلاس و آیفون ۸ و ۸ پلاس آیفون X و آیفون Xr , Xs , XsMax آیفون 11 ٬ آیفون ۱۱پرو آیفون ۱۱ پرو مکس آیفون 12 ٬ آیفون ۱۲پرو آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ مینی حذف آیکلود آیپد آیپد مینی - تمام مدل ها آیپد ایر - تمام مدل ها آیپد پرو - تمام مدل ها حذف آیکلود اپل واچ اپل واچ سری ۱ ٬ ۲ و ۳ اپل واچ سری ۴ ٬ ۵ و ۶

شرایط سرویس حذف اپل آیدی آیفون آیپد یا اپل واچ :

  1. ابتدا می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام فرمایید
  2. شانس حذف اپل آیدی شما به شرط نرمال بودن سریال 100٪ می باشد
  3. زمان انجام سفارش شما جهت حذف اپل آیدی 1 تا 8 روز کاری می باشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب