سرویس حذف آیکلود آیفون
سرویس حذف آیکلود آیفون

سرویس حذف آیکلود آیفون

2,600,000تومان
کد محصول: iphone-icloudremover
موجودی: اکنون غیرفعال است

بررسی اجمالی

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی مواجه شده اید : شرکت اپل با هدف افزایش امنیت دیوایس های خود قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خ...

گزینه های در دسترس

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی مواجه شده اید : 


شرکت اپل با هدف افزایش امنیت دیوایس های خود قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که با وارد نمودن اپل آیدی در آیفون  این گزینه بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد ٬ در این صورت آیفون فقط با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه فعالسازی این گزینه روی دیوایس فعال شده کار خواهد کرد. با این هدف که اگر آیفون شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید٬ اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی فعالیت ندارد ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود امکان فعالسازی آیفون را ندارند و با پیام اکتیویشن لاک ( Activation Lock ) روبرو خواهند شد.  عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید آیفون کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک  قبلی ٬ مواردی نظیر لاک شدن اپل آیدی و ...   باعث  میشود که شما نیاز به سرویس حذف اپل آیدی آیفون داشته باشید .


چطور میتوانید اپل آیدی آیفون خود را حذف کنید : 


مستر آنلاکر با هدف حذف آیکلود و امکان استفاده مجدد از آیفون شما ٬ در صورتی که اطمینان پیدا کند دیوایس مورد نظر سرقتی یا مفقودی نیست و گزارشی در این خصوص نداشته است با شرایط زیر اپل آیدی آیفون شما را حذف خواهد کرد . همچنین برای مشتریان ساکن تهران  ثبت سفارش حضوری برای این سرویس وجود دارد .


شرایط سرویس حذف اپل آیدی  :


1- ابتدا می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام فرمایید 
2- شانس حذف اپل آیدی شما به شرط نرمال بودن سریال 100٪ می باشد
3- زمان انجام سفارش شما جهت حذف اپل آیدی 1 تا 8 روز کاری می باشد


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب