آنلاک اپل آیدی کارتی
آنلاک اپل آیدی کارتی

آنلاک اپل آیدی کارتی

0تومان
مالیات: 0تومان
کد محصول: recovery
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

اپل آیدی کارتی چیست؟ اگر اپل آیدی شما با پیام Your Apple ID Has Been Locked مواجه شده و از اپل آیدی های کارتی موجود در بازار یا از سایت های فروش آنلاین ٬ اپل آیدی تهیه ن...

گزینه های در دسترساپل آیدی کارتی چیست؟

اگر اپل آیدی شما با پیام Your Apple ID Has Been Locked مواجه شده و از اپل آیدی های کارتی موجود در بازار یا از سایت های فروش آنلاین ٬ اپل آیدی تهیه نموده اید و بعد از مدتی اپل آیدی شما قفل شده یا سوالات امنیتی و پسورد آن تغییر یافته، شانس بالایی دارید تا نسبت به آنلاک اپل آیدی (ریکاوری اطلاعات یا همان بازیابی اپل آیدی ) با هزینه مناسب اقدام نموده و دیگر به سرویس حذف اپل آیدی با هزینه های بسیار بالا نیازی نخواهید داشت . لازم به ذکر است اگر اپل آیدی شما روی چند دیوایس تنظیم شده است، کافیست فقط یکی از سریال ها را در کادر بالا وارد نموده و بعد از ریست اپل آیدی شما می توانید از آیکلود همه دستگاه ها خارج شوید.

با اینکه ساخت اپل آیدی رایگان است، بسیاری از کاربران اپل توانایی ساخت اپل آیدی را ندارند و تصمیم می گیرند که اپل آیدی خود را بصورت آماده و کارت چاپ شده از فروشگاه ها یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی تهیه نمایند. شما می بایست بعد از خرید اپل آیدی های آماده ٬ پسورد ٬ سوالات امنیتی ٬ تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان آن را شخصی سازی نموده و اطلاعات خود را جایگزین نمایید تا بعد ها در صورت بروز مشکل (فراموشی اپل ایدی یا قفل شدن اپل آیدی) امکان بازیابی اپل آیدی رایگان از طریق سایت اپل برای شما امکان پذیر باشد.

ریکاوری اپل آیدی رایگان!

سرویس ریکاوری اپل آیدی رایگان نیست! استعلام و برآورد هزینه بازیابی اپل آیدی بصورت رایگان خواهد بود. برای استفاده از این سرویس می بایست اپل آیدی خود را بدانید و از آن اطمینان داشته باشید ٬ زیرا ما بر خلاف سرویس حذف آیکلود ٬ اپل ایدی شما را از روی دیوایس شما حذف نمی کنیم و فقط پسورد اپل آیدی را برای شما بازیابی یا به اصطلاح آنلاک اپل آیدی می کنیم و شما می توانید خودتان آن اپل آیدی را حذف نمایید. به همین دلیل چنانچه اپل آیدی شما ریکاوری گردد و بعد از آن متوجه شوید که اپل آیدی دیگری روی دیوایس شما بوده است ٬ مسئولیت آن با شماست و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

آنلاک اپل آیدی یا حذف اپل آیدی؟

بدیهی است که این سرویس برای بازیابی اپل آیدی کارتی و آماده می باشد. به همین منظور لطفا اگر از اپل آیدی شخصی و با نام و ایمیل خود استفاده نموده اید و یا اگر اطمینان دارید که اپل آیدی شما اپل آیدی کارتی بوده اما اکنون دسترسی به یوزرنیم کامل آن ندارید (بطور مثال دیوایس شما ریست شده و بصورت : a*** @u****.co نمایش داده میشود) در این سرویس ثبت درخواست نفرمایید و می بایست از سرویس حذف اپل آیدی بنا به مدل آیفون ٬ آیپد یا اپل واچ خود استفاده نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب