تعیین اپراتور آیفون
تعیین اپراتور آیفون

تعیین اپراتور آیفون

5,000تومان
کد محصول: carriercheck
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

شماره IMEI چیست؟ جهت آنلاک آیفون خود ابتدا باید تعیین اپراتور کنید. برای تعیین اپراتور و استعلام IMEI...

گزینه های در دسترس

شماره IMEI چیست؟

جهت آنلاک آیفون خود ابتدا باید تعیین اپراتور کنید. برای تعیین اپراتور و استعلام IMEI آیفون ابتدا سریال IMEI آیفون خود را از مسیر Settings > General > About به دقت یادداشت نموده و از طریق همین سرویس، Carrier یا اپراتور آیفون خود را بصورت قطعی مشخص نمایید.

مراحل تعیین اپراتور آیفون

اگر با پیام Sim not Supported و یا Sim not Valid یا Unsupported Sim مواجه شدید لازم است از طریق همین سرویس تعیین اپراتور آیفون Carrier یا اپراتور آیفون خود را بصورت قطعی مشخص نمایید.

زمان سرویس : ۲ دقیقه تا ۲ ساعت کاری

چرا باید تعیین اپراتور آیفون انجام دهیم؟

این کار فوق العاده مهم است! زیرا در صورتی که تصور کنید آیفون شما لاک اپراتور X بوده و سپس برای آنلاک ثبت سفارش نموده و آیفون شما لاک اپراتور Y باشد ٬ هزینه پرداختی شما سوخت خواهد شد. پس حتی اگر ۱٪‌ شک دارید ٬ مجددا تعیین اپراتور نمایید.

در صورتی که آیفون شما در منوی اکتیویشن می باشد می توانید در صفحه Hello و پایین صفحه گزینه i را انتخاب نمایید تا IMEI نمایش داده شود

همچنین از دیگر راه های بدست آوردن IMEI می توان به پشت جعبه آیفون یا خشاب سیمکارت اشاره نمود اما اولویت با دو حالت اول است زیرا امکان جابجایی جعبه یا خشاب سیمکارت وجود دارد.

بعد از تعیین اپراتور آیفون چکار باید کنیم؟

بعد از ثبت سفارش و پيدا كردن اپراتور آيفون خود و برآورد هزینه آنلاک آیفون، در مدت کوتاهی اطلاعات آیفون همراه با هزینه آنلاک فکتوری و زمان آنلاک رسمی و همچنین راهنمایی های بیشتر(حل مشکل sim not supported و مشکل locked sim در آیفون) از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب