ثبت رجیستری آیفون (ثبت تلفن همراه) در ایران بدون پاسپورت
ثبت رجیستری آیفون (ثبت تلفن همراه) در ایران بدون پاسپورت

ثبت رجیستری آیفون (ثبت تلفن همراه) در ایران بدون پاسپورت

0تومان
مالیات: 0تومان
کد محصول: register
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

تا اطلاع ثانوی به علت کمبود پاسپورت فعال ٬ فقط رجیستری آیفون سری ۱۱ و ۱۲ پذیرفته می شود لطفا از ث...

گزینه های در دسترس

تا اطلاع ثانوی به علت کمبود پاسپورت فعال ٬ فقط رجیستری آیفون سری ۱۱ و ۱۲ پذیرفته می شود

لطفا از ثبت درخواست برای سایر دیوایس ها خودداری نمایید

رجیستری (Registry) چیست؟

اواسط سال ۹۶ بود که طرح رجیستری آیفون جهت جلوگیری از قاچاق تلفن همراه ارائه شد و اولین برند نیز اپل بود . اکنون حدود ۳ سال از طرح رجیستری آیفون گذشته و به گوش همه رسیده است اما بطور خلاصه باید بگوییم که آیفون هایی که به صورت نو یا کارکرده وارد ایران می شود نهایتا تا یک ماه می بایست عوارض گمرکی آن پرداخت شود در غیر این صورت آنتن خود را از دست داده و با پیام No Service مواجه خواهد شد .

آنچه برای ثبت تلفن  یا رجیستری آیفون خود در ایران نیاز دارید

اما پرداخت عوارض در سایت گمرک به آسانی نیست و مدارکی نیاز دارد که مهمترین آن پاسپورت است! پاسپورتی که حداکثر تا ۳ ماه گذشته می بایست یک خروج و ورود به کشور را ثبت کرده باشد تا بتوان با آن رجیستری آیفون را پرداخت کرد . ضمنا فراموش نکنید که با هر پاسپورت یا اصطلاحا کدملی در سال می توان فقط یک تلفن همراه ثبت نمود .


سوالات متداول در خصوص رجیستری آیفون

اگر آیفون خود را توسط DHL یا سایر روش های پستی دریافت نموده اید و یا توسط دوستان/آشنایان بصورت مسافری وارد کشور شده و در گمرک فرودگاه امام خمینی دستگاه شما اظهار نشده است ٬ اگر یکماه مهلت رجیستری آیفون خود به اتمام رسیده و یا هنوز در فرصت یکماهه می باشید ٬ در هر صورت امکان رجیستری آیفون شما و دریافت کدفعالسازی همتا توسط ما وجود دارد . تنها شرط ثبت درخواست ٬ رجیستر نبودن دستگاه شماست! اگر بطور مثال آیفون شما ثبت تعمیری شده و یا دارای IMEI یک و دو می باشد و یکی ثبت شده و دیگری ثبت نشده  است در این خصوص خدماتی از ما ساخته نیست .

 


مدارک مورد نیاز در خصوص رجیستری آیفون

برای رجیستری آیفون ۱۲ یا ۱۱ خود و دریافت کدفعالسازی سامانه همتا به مدارکی نظیر : نام و نام خانوادگی و کدملی (عکس کارت ملی) ٬ شماره موبایل (به نام خود شخص) و یک عکس با کیفیت از پشت جعبه آیفون نیاز بوده و به هیچ عنوان نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه آیفون آنلاکر ٬ فرودگاه و ... نمی باشد . بعد از پرداخت هزینه و ارسال اطلاعات تکمیلی گفته شده ٬ نهایتا طی چندروز آیفون شما ثبت مسافری شده و کدفعالسازی سامانه همتا از طریق پیامک خدمت شما ارسال خواهد شد و میتوانید نسبت به ثبت آن و فعالسازی تلفن همراه اقدام نمایید .


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب