ثبت رجیستری ( ثبت تلفن همراه) در ایران حتی بدون پاسپورت (بروزرسانی در دسامبر 2020)
ثبت رجیستری ( ثبت تلفن همراه) در ایران حتی بدون پاسپورت (بروزرسانی در دسامبر 2020)

ثبت رجیستری ( ثبت تلفن همراه) در ایران حتی بدون پاسپورت (بروزرسانی در دسامبر 2020)

0تومان
کد محصول: register
موجودی: اکنون غیرفعال است

بررسی اجمالی

رجیستری (Registry) چیست؟ اواسط سال ۹۶ بود که طرح رجیستری آیفون جهت جلوگیری از قاچاق تلفن همراه ارائه شد و اولین برند نیز اپل بود . اکنون حدود ۳ سال از طرح رجیستری آیفون گذشته و به گوش همه رسیده است اما بطور خلاصه باید بگوییم که آیفون های...

گزینه های در دسترس

رجیستری (Registry) چیست؟

اواسط سال ۹۶ بود که طرح رجیستری آیفون جهت جلوگیری از قاچاق تلفن همراه ارائه شد و اولین برند نیز اپل بود . اکنون حدود ۳ سال از طرح رجیستری آیفون گذشته و به گوش همه رسیده است اما بطور خلاصه باید بگوییم که آیفون هایی که به صورت نو یا کارکرده وارد ایران می شود نهایتا تا یک ماه می بایست عوارض گمرکی آن پرداخت شود در غیر این صورت آنتن خود را از دست داده و با پیام No Service مواجه خواهد شد .

آنچه برای ثبت تلفن خود در ایران نیاز دارید

اما پرداخت عوارض در سایت گمرک به آسانی نیست و مدارکی نیاز دارد که مهمترین آن پاسپورت است! پاسپورتی که حداکثر تا ۳ ماه گذشته می بایست یک خروج و ورود به کشور را ثبت کرده باشد تا بتوان با آن رجیستری آیفون را پرداخت کرد . ضمنا فراموش نکنید که با هر پاسپورت یا اصطلاحا کدملی در سال می توان فقط یک تلفن همراه ثبت نمود .

چرا ثبت رجیستری آیفون خود را به ما بسپارید؟

از این روی ما بواسطه پاسپورت هایی که در اختیار داریم در صورت تمایل می توانیم رجیستری آیفون شما را انجام دهیم . برای برآورد هزینه رجیستری آیفون می بایست مدل و ظرفیت آیفون خود را در کادر مربوطه وارد نموده و درخواست خود را رایگان ثبت نمایید تا توسط کارشناسان بررسی و هزینه آن خدمت شما ارسال شود . در صورت تمایل هزینه را پرداخت نموده و در ۱-۴ روزکاری کدفعالسازی آیفون مورد نظر در سامانه همتا را دریافت نموده و می توانید این آیفون را به نام هر شخصی که مایلید ثبت نمایید .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب