آنلاک فکتوری اپراتور Telus کانادا
آنلاک فکتوری اپراتور Telus کانادا

آنلاک فکتوری اپراتور Telus کانادا

950,000تومان
مالیات: 950,000تومان
کد محصول: telus
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

آنلاک فکتوری اپراتور Canada Telus اپراتور TELUS ( تلاس ) از دیگر اپراتورهای کشور کانادا می باشد که در سال 1990 میلادی تاسیس شد و همکاری خود را با کمپانی اپل از آیفون 2G شروع کرد . این اپراتور در حال حاضر از آیفون های نسل جدید جهت آنلاک ف...

گزینه های در دسترس

آنلاک فکتوری اپراتور Canada Telus

اپراتور TELUS ( تلاس ) از دیگر اپراتورهای کشور کانادا می باشد که در سال 1990 میلادی تاسیس شد و همکاری خود را با کمپانی اپل از آیفون 2G شروع کرد . این اپراتور در حال حاضر از آیفون های نسل جدید جهت آنلاک فکتوری پشتیبانی می کند اما فقط سریال های نرمال امکان انلاک خواهند داشت . نکته حائز اهمیت در ارتباط با آنلاک رسمی اپراتورهای کانادا این است که حتما قبل از ثبت سفارش آنلاک فکتوری ، آیفون شما حداقل یک بار باید اکتیو ( فعال ) شده باشد. به عبارت دیگر اپراتورهای کانادا ٬ آیفون پلمپ یا آکبندی که حداقل یکبار و برای ۱ ثانیه سیم کارت در آن قرار داده نشده باشد را آنلاک فکتوری نمی کند!

اگر در خصوص آنلاک آیفون : آنلاک فکتوری آیفون یا آنلاک سخت افزاری آیفون سوالاتی دارید ٬ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می توانید با واحد پشتیبانی از طریق شماره ۷۱۰۵۳۰۵۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

آنلاک فکتوری سریال های لاک اپراتور telus تلاس کانادا در این سرویس ارائه می گردد .

زمان آنلاک : 1 تا 4 روز کاری

مزایای آنلاک کردن آیفون

 داشتن آیفونی که نمی توانید از آن استفاده کنید بسیار نا امید کننده است. بنابراین، باید راه حلی برای باز کردن قفل آن پیدا کنید. سهولت باز کردن قفل آیفون بسته به مدلی که از آن استفاده می کنید و نرم افزاری که قفل آن را باز می کنید متفاوت است. می توانید راحت این کار را انجام دهید بدون اینکه خطری برای تلفن خود ایجاد کنید. باز کردن قفل آیفون مزایای بی شماری دارد. این مقاله به شما نشان می دهد که چرا باید قفل آیفون خود را باز کنید.

1- استفاده جهانی:

 این یکی از مزایای باورنکردنی باز کردن قفل آیفون است. با یک آیفون قفل شده، فقط می توانید به شبکه مخابراتی که آیفون در آن ثبت شده دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، این امر شما را محدود می کند زیرا نمی توانید از آن در مکان های خاص استفاده کنید. اگر به شهر یا کشور دیگری بروید، ممکن است قادر به برقراری ارتباط یا دسترسی به خدمات اینترنتی نباشید. بنابراین، اگر می خواهید به شبکه های مختلفی دسترسی پیدا کنید باید قفل آیفون خود را باز کنید.

2- آزادی استفاده از هر شبکه:

همانطور که قبلاً گفته شد، یک آیفون قفل شده فقط به شما امکان استفاده از شبکه یک شرکت مخابراتی را می دهد. بنابراین، نمی توانید با سیم کارت های مختلف از شبکه مورد نظر خود استفاده کنید. این مزیت به شما این آزادی را می دهد که از شبکه های دلخواه خود استفاده کنید. گفته شد، اگر می خواهید در هر زمان به هر شبکه ای دسترسی پیدا کنید، ضروری است قفل آیفون خود را باز کنید.

3- گزینه های جدید شبکه:

 اگر احساس می کنید ارائه دهنده خدمات شبکه قدیمی، برای ارائه خدمات اساسی هزینه بیش از حدی برای  شما دارد، می توانید قفل آیفون خود را با یک سرویس قفل قابل اطمینان باز کنید تا به یک شبکه مقرون به صرفه بروید. این امر خصوصاً برای افرادی که مرتباً سفر می کنند و نیاز به تغییر شبکه بر اساس میزان پوشش دارند، بسیار مفید است.

4- پس انداز:

 شاید بازکردن قفل آیفون در ابتدا یک تصمیم گران قیمت به نظر برسد، اما با استفاده از قفل گشایی، می توانید در هزینه های شبکه خود بسیار صرفه جویی کنید. کاربران می توانند ارائه دهندگان شبکه را در هر زمان تغییر دهند و هزینه های بالای شارژ شبکه را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند از سیم کارت های موقت استفاده کنند که می تواند در طول سفر، تماس و پیام کمتری برای آنها فراهم کند.

5- هزینه های صفر رومینگ:

 تلفن های قفل نشده در هزینه های رومینگ صرفه جویی می کنند. وقتی در سفر بین المللی هستید، ممکن است ارائه دهنده خدمات شما بابت رومینگ، هزینه اضافی از شما بگیرد. هزینه رومینگ در برنامه های اساسی ماهانه شما محاسبه می شود. اگر تلفن شما قفل ندارد، می توانید از ارائه دهنده شبکه محلی استفاده کنید و در هزینه های شبکه خود پس انداز کنید.

6- سفارشی سازی آسان:

 آیفون های بدون قفل گزینه های قابل تنظیم تری را در مقایسه با موارد قفل شده ارائه می دهند. این مزیت ویژگی های بیشتری را در تلفن باز می کند و برنامه های شخص ثالث به راحتی قابل استفاده هستند. کاربر، کنترل کامل دستگاه را بدست می آورد زیرا آنها را با توجه به محدودیت های ارائه دهنده شبکه محدود نمی کند. هنگام حذف هرگونه برنامه غیر ضروری ، کاربران می توانند به راحتی پیام های هشدار، صداهای اعلان، تصاویر پس زمینه و تنظیمات از پیش پیکربندی شده را تغییر دهند.

7- ارزش فروش مجدد را افزایش میدهد:

اگر قفل آیفون خود را باز کرده اید، می توانید قیمت های بهتری را در هنگام فروش آن در مقایسه با فروش تلفن قفل شده دریافت کنید. یک آیفون در شرایط خوب می تواند با قیمت های 30٪ بیشتر از دستگاه قفل شده به فروش برسد. خریداران بیشتری را به خود جلب می کند، زیرا آنها می توانند سیم شبکه ای را که از قبل استفاده می کنند وارد کنند. به عنوان مثال، اگر آیفونی با شبکه Sprint می فروشید، فقط افرادی که سیم کارت Sprint دارند علاقه مند به خرید هستند. از طرف دیگر، اگر آیفون شما قفل نداشته باشد، خریدارانی از همه شبکه ها خواهید داشت.

 

شرایط انلاک فکتوری ایفون

دستگاه شما باید کلیه شرایط زیر را داشته باشد. ( TELUS ممکن است هرگونه درخواست باز کردن قفل را که به نظر می رسد برای کلاهبرداری از TELUS یا مشتریان آن است، رد کند.)

دستگاه در شبکه TELUS قفل شده باشد. (TELUS فقط می تواند قفل دستگاه های TELUS را باز کند)
دستگاه گم یا دزدیده شده نباشد.

 

تعیین اپراتور آیفون چیست؟

تعیین اپراتور کار بسیار بسیار مهمی است که با انجام این کار می توانید از وضعیت لاک یا آنلاک بودن دستگاه و همچنین تاریخ فعال سازی، مشخصات موبایل، اپراتور، کشور، تاریخ شروع و پایان یافتن گارانتی آیفون خود مطلع شوید. مثلا فرض می کنید که دستگاه شما، لاک اپراتور تی موبایل آمریکا(T mobile USA) می باشد و اقدامات لازم ثبت سفارش را برای آنلاک کردن دستگاه خود انجام می دهید و پرداخت نهایی را ثبت می کنید. پس از اتمام ثبت سفارش، متوجه می شوید اپراتوری که شما ثبت سفارش کرده اید اشتباه و اپراتور اصلی دستگاه شما TELUS بوده است. در این صورت هزینه ای که اشتباها برای اپراتور اول پرداخت کرده اید سوخت می شود. به همین دلیل، تعیین اپراتور اقدامی مهم است که باید برای آن دقت زیادی خرج کنید.

 گوشی های قابل آنلاک فکتوری

iPhone XS (Max), iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 (Plus), iPhone 7, iPhone 6S, iPhone 6 (plus) - iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4

مزایای آنلاک کردن آیفون توسط مستر آنلاکر

  • آیفون شما بطور فکتوری و دائمی آنلاک خواهد شد و بعد از آپدیت iOS مشکلی نخواهید داشت
  • مستر آنلاکر تمامی مدل های آیفون (در محدوده سرویس اپراتور) را آنلاک میکند
  • مستر آنلاکر از تمامی اپراتورهای قابل آنلاک پشتیبانی می کند
  • همه قابلیت های گوشی آیفون بعد از آنلاک نیز عمل میکنند
  • بعد از آنلاک ٬ نیازی به جیلبریک و تنظیمات خاصی وجود ندارد
  • مستر آنلاکر ٬ امکان ثبت سفارش حضوری در تهران دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب