آنلاک فکتوری اپراتور Orange انگلستان - سرویس نرمال
آنلاک فکتوری اپراتور Orange انگلستان - سرویس نرمال

آنلاک فکتوری اپراتور Orange انگلستان - سرویس نرمال

650,000تومان
مالیات: 650,000تومان
کد محصول: orange-clean
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

اپراتور ORANGE UK یکی از اپراتورهای طرف قرارداد اپل است که نام های دیگر آن، T mobile و  EE است؛ یعنی این سرویس می تواند آیفون هایی که نام اپراتورشان این دو باشد را آنلاک فکتوری کند. این اپراتور نمی تواند آیفون ...

گزینه های در دسترس

اپراتور ORANGE UK یکی از اپراتورهای طرف قرارداد اپل است که نام های دیگر آن، T mobile و  EE است؛ یعنی این سرویس می تواند آیفون هایی که نام اپراتورشان این دو باشد را آنلاک فکتوری کند. این اپراتور نمی تواند آیفون هایی که جزو سرویس بلک لیست هستند را آنلاک فکتوری کند و فقط از آیفون های سرویس نرمال پشتیبانی می کند.

آنلاک فکتوری اپراتور UK ORANGE

اپراتور ORANGE (اورنج) انگلستان، نام یکی دیگر از اپراتور های طرف قرار داد کمپانی اپل می باشد. این اپراتور در سال 1993 میلادی تاسیس شد و در سال 2010 میلادی با اپراتور T-Mobile (تی موبایل) انگلستان ادغام گردید. از این رو، این اپراتور با نام Orange-T-mobile و یا اپراتور EE انگلستان نیز شناخته می شود. بنابراین تمامی آیفون هایی که نام اپراتور آن ها یکی از این 3 نام - یعنی ORANGE یا Orange-T-mobile و یا EE - را داشته باشد، در این سرویس قابل آنلاک فکتوری هستند. این اپراتور فقط از سریال های نرمال جهت انلاک فکتوری پشتیبانی خواهد نمود و به همین منظور در صورت بلک لیست بودن سریال شما ٬ راهی جز آنلاک سخت افزاری آیفون شما وجود ندارد . یکی از قوانین عجیب این اپراتور این است که حتما می بایست حداقل ۶ماه از فعالسازی آیفون شما گذشته باشد تا امکان انلاک فکتوری داشته باشید .

اگر در خصوص آنلاک آیفون : آنلاک فکتوری آیفون یا آنلاک سخت افزاری آیفون سوالاتی دارید ٬ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می توانید با واحد پشتیبانی از طریق شماره ۷۱۰۵۳۰۵۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

آنلاک فکتوری سریال های نرمال اپراتور Orange اورنج انگلستان در این سرویس ارائه می گردد .

مدت زمان لازم : 1 تا 7 روز کاری

مزایای آنلاک کردن آیفون

 داشتن آیفونی که نمی توانید از آن استفاده کنید بسیار نا امید کننده است. بنابراین، باید راه حلی برای باز کردن قفل آن پیدا کنید. سهولت باز کردن قفل آیفون بسته به مدلی که از آن استفاده می کنید و نرم افزاری که قفل آن را باز می کنید متفاوت است. می توانید راحت این کار را انجام دهید بدون اینکه خطری برای تلفن خود ایجاد کنید. باز کردن قفل آیفون مزایای بی شماری دارد. این مقاله به شما نشان می دهد که چرا باید قفل آیفون خود را باز کنید.

1- استفاده جهانی:

 این یکی از مزایای باورنکردنی باز کردن قفل آیفون است. با یک آیفون قفل شده، فقط می توانید به شبکه مخابراتی که آیفون در آن ثبت شده دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، این امر شما را محدود می کند زیرا نمی توانید از آن در مکان های خاص استفاده کنید. اگر به شهر یا کشور دیگری بروید، ممکن است قادر به برقراری ارتباط یا دسترسی به خدمات اینترنتی نباشید. بنابراین، اگر می خواهید به شبکه های مختلفی دسترسی پیدا کنید باید قفل آیفون خود را باز کنید.

2- آزادی استفاده از هر شبکه:

همانطور که قبلاً گفته شد، یک آیفون قفل شده فقط به شما امکان استفاده از شبکه یک شرکت مخابراتی را می دهد. بنابراین، نمی توانید با سیم کارت های مختلف از شبکه مورد نظر خود استفاده کنید. این مزیت به شما این آزادی را می دهد که از شبکه های دلخواه خود استفاده کنید. گفته شد، اگر می خواهید در هر زمان به هر شبکه ای دسترسی پیدا کنید، ضروری است قفل آیفون خود را باز کنید.

3- گزینه های جدید شبکه:

 اگر احساس می کنید ارائه دهنده خدمات شبکه قدیمی، برای ارائه خدمات اساسی هزینه بیش از حدی برای  شما دارد، می توانید قفل آیفون خود را با یک سرویس قفل قابل اطمینان باز کنید تا به یک شبکه مقرون به صرفه بروید. این امر خصوصاً برای افرادی که مرتباً سفر می کنند و نیاز به تغییر شبکه بر اساس میزان پوشش دارند، بسیار مفید است.

4- پس انداز:

 شاید بازکردن قفل آیفون در ابتدا یک تصمیم گران قیمت به نظر برسد، اما با استفاده از قفل گشایی، می توانید در هزینه های شبکه خود بسیار صرفه جویی کنید. کاربران می توانند ارائه دهندگان شبکه را در هر زمان تغییر دهند و هزینه های بالای شارژ شبکه را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند از سیم کارت های موقت استفاده کنند که می تواند در طول سفر، تماس و پیام کمتری برای آنها فراهم کند.

5- هزینه های صفر رومینگ:

 تلفن های قفل نشده در هزینه های رومینگ صرفه جویی می کنند. وقتی در سفر بین المللی هستید، ممکن است ارائه دهنده خدمات شما بابت رومینگ، هزینه اضافی از شما بگیرد. هزینه رومینگ در برنامه های اساسی ماهانه شما محاسبه می شود. اگر تلفن شما قفل ندارد، می توانید از ارائه دهنده شبکه محلی استفاده کنید و در هزینه های شبکه خود پس انداز کنید.

6- سفارشی سازی آسان:

 آیفون های بدون قفل گزینه های قابل تنظیم تری را در مقایسه با موارد قفل شده ارائه می دهند. این مزیت ویژگی های بیشتری را در تلفن باز می کند و برنامه های شخص ثالث به راحتی قابل استفاده هستند. کاربر، کنترل کامل دستگاه را بدست می آورد زیرا آنها را با توجه به محدودیت های ارائه دهنده شبکه محدود نمی کند. هنگام حذف هرگونه برنامه غیر ضروری ، کاربران می توانند به راحتی پیام های هشدار، صداهای اعلان، تصاویر پس زمینه و تنظیمات از پیش پیکربندی شده را تغییر دهند.

7- ارزش فروش مجدد را افزایش میدهد:

اگر قفل آیفون خود را باز کرده اید، می توانید قیمت های بهتری را در هنگام فروش آن در مقایسه با فروش تلفن قفل شده دریافت کنید. یک آیفون در شرایط خوب می تواند با قیمت های 30٪ بیشتر از دستگاه قفل شده به فروش برسد. خریداران بیشتری را به خود جلب می کند، زیرا آنها می توانند سیم شبکه ای را که از قبل استفاده می کنند وارد کنند. به عنوان مثال، اگر آیفونی با شبکه Sprint می فروشید، فقط افرادی که سیم کارت Sprint دارند علاقه مند به خرید هستند. از طرف دیگر، اگر آیفون شما قفل نداشته باشد، خریدارانی از همه شبکه ها خواهید داشت.


آموزش مرحله مرحله انلاک فکتوری ایفون

1- تلفن "خدمات مشترکین (Orange (EE" در صورتی درخواست شما را برای باز کردن قفل آیفونتان میپذیرد که تلفن شما واجد شرایط باشد.

2- از شما خواسته می شود شماره IMEI گوشی را تأیید کنید - تلفن باید روشن و به شبکه (Orange (EE در انگلیس متصل شود.

3- شبکه شما "IMEI" شما را به لیست سفید موجود در سرور iTunes خود به اپل هدایت می کند - اپراتور تلفن همراه پس از اتمام این کار توسط اپل مطلع می شود.(این کار از 3 روز تا چند هفته طول می کشد)

4- اپراتور تلفن همراه، به کاربر ثبت شده متن یا ایمیلی می فرستد و از آنها دعوت می کند تا آیفون را از طریق کابل USB به حساب iTunes خود از طریق رایانه متصل کنند.

5- دستورالعمل های صفحه را در iTunes (در رایانه خود) دنبال کنید تا اینکه پیام "تبریک، قفل آیفون باز شد" را مشاهده کنید.

شرایط انلاک فکتوری آیفون

فقط قفل آیفون هایی را باز می کند که بیش از 6 ماه از فعال سازی آنها گذشته باشد.

آیفون شما نباید در لیست سیاه باشد چون این اپراتور، قفل آیفون هایی را که در لیست سیاه قرار دارند، باز نمی کند.

تلفن شما نباید تحت یک برنامه شرکتی باشد چون تلفن های شرکتی / تجاری توسط این سرویس پشتیبانی نمی شوند.

گوشی های قابل آنلاک فکتوری

iPhone 4, 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6+, 7, 7+, SE, 8, 8+, X

مزایای آنلاک کردن آیفون توسط مستر آنلاکر

  1. آیفون شما بطور فکتوری و دائمی آنلاک خواهد شد و بعد از آپدیت iOS مشکلی نخواهید داشت
  2. مستر آنلاکر تمامی مدل های آیفون (در محدوده سرویس اپراتور) را آنلاک میکند
  3. مستر آنلاکر از تمامی اپراتورهای قابل آنلاک پشتیبانی می کند
  4. همه قابلیت های گوشی آیفون بعد از آنلاک نیز عمل میکنند
  5. بعد از آنلاک ٬ نیازی به جیلبریک و تنظیمات خاصی وجود ندارد
  6. مستر آنلاکر ٬ امکان ثبت سفارش حضوری در تهران دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب