آنلاک فکتوری اپراتور vodafone انگلستان - سرویس نرمال
آنلاک فکتوری اپراتور vodafone انگلستان - سرویس نرمال

آنلاک فکتوری اپراتور vodafone انگلستان - سرویس نرمال

850,000تومان
مالیات: 850,000تومان
کد محصول: vodafone-clean
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

ودافون انگلستان ارائه دهنده خدمات ارتباط از راه دور و دومین شرکت بزرگ آیفون در جهان است. از مارس 2014، ودافون انگلستان 19.5 میلیون کاربر دارد و پس از EE و O2 سومین شبکه ارتباط از راه دور آیفون است.

گزینه های در دسترس

ودافون انگلستان ارائه دهنده خدمات ارتباط از راه دور و دومین شرکت بزرگ آیفون در جهان است. از مارس 2014، ودافون انگلستان 19.5 میلیون کاربر دارد و پس از EE و O2 سومین شبکه ارتباط از راه دور آیفون است.

آنلاک فکتوری اپراتور UK Vodafone

یکی دیگر از اپراتور های کشور انگلستان ؛ VODAFONE (ودافون) نام دارد. این اپراتور با حدود 18 میلیون کاربر فعال، پس از اپراتور های O2 و EE، سومین اپراتور محبوب کشور انگلستان است . سرویس آنلاک فکتوری VODAFONE انگلستان در حال حاضر قادر به آنلاک رسمی تمامی مدل های آیفون می باشد. سرویس آنلاک فکتوری این اپراتور در حال حاضر فقط برای آیفون های نرمال فعال است و چنان چه سریال آیفون شما به علت گزارش سرقت مفقودی و یا بدهی در بلک لیست باشد، قابل آنلاک رسمی نیست. لطفا قبل از ثبت سفارش حتما تعیین وضعیت نمایید ، در صورتی که سریال شما در بلک لیست بود ٬ تنها راه آنلاک آیفون شما بصورت سخت افزاری از طریق کلاب سیم می باشد.

اگر در خصوص آنلاک آیفون : آنلاک فکتوری آیفون یا آنلاک سخت افزاری آیفون سوالاتی دارید ٬ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می توانید با واحد پشتیبانی از طریق شماره ۷۱۰۵۳۰۵۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

آنلاک فکتوری سریال های نرمال اپراتور vodafone ودافون انگلستان در این سرویس ارائه می گردد .

مدت زمان لازم : 1 تا 7 روز کاری

باز کردن قفل آیفون شما به ارائه دهنده شما بستگی دارد. اما باید توجه داشته باشید که بین چند روز یا حداکثر 30 روز می توانید منتظر بمانید تا روند کامل شود.

مزایای آنلاک کردن آیفون

 داشتن آیفونی که نمی توانید از آن استفاده کنید بسیار نا امید کننده است. بنابراین، باید راه حلی برای باز کردن قفل آن پیدا کنید. سهولت باز کردن قفل آیفون بسته به مدلی که از آن استفاده می کنید و نرم افزاری که قفل آن را باز می کنید متفاوت است. می توانید راحت این کار را انجام دهید بدون اینکه خطری برای تلفن خود ایجاد کنید. باز کردن قفل آیفون مزایای بی شماری دارد. این مقاله به شما نشان می دهد که چرا باید قفل آیفون خود را باز کنید.

1- استفاده جهانی:

 این یکی از مزایای باورنکردنی باز کردن قفل آیفون است. با یک آیفون قفل شده، فقط می توانید به شبکه مخابراتی که آیفون در آن ثبت شده دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، این امر شما را محدود می کند زیرا نمی توانید از آن در مکان های خاص استفاده کنید. اگر به شهر یا کشور دیگری بروید، ممکن است قادر به برقراری ارتباط یا دسترسی به خدمات اینترنتی نباشید. بنابراین، اگر می خواهید به شبکه های مختلفی دسترسی پیدا کنید باید قفل آیفون خود را باز کنید.

2- آزادی استفاده از هر شبکه:

همانطور که قبلاً گفته شد، یک آیفون قفل شده فقط به شما امکان استفاده از شبکه یک شرکت مخابراتی را می دهد. بنابراین، نمی توانید با سیم کارت های مختلف از شبکه مورد نظر خود استفاده کنید. این مزیت به شما این آزادی را می دهد که از شبکه های دلخواه خود استفاده کنید. گفته شد، اگر می خواهید در هر زمان به هر شبکه ای دسترسی پیدا کنید، ضروری است قفل آیفون خود را باز کنید.

3- گزینه های جدید شبکه:

 اگر احساس می کنید ارائه دهنده خدمات شبکه قدیمی، برای ارائه خدمات اساسی هزینه بیش از حدی برای  شما دارد، می توانید قفل آیفون خود را با یک سرویس قفل قابل اطمینان باز کنید تا به یک شبکه مقرون به صرفه بروید. این امر خصوصاً برای افرادی که مرتباً سفر می کنند و نیاز به تغییر شبکه بر اساس میزان پوشش دارند، بسیار مفید است.

4- پس انداز:

 شاید بازکردن قفل آیفون در ابتدا یک تصمیم گران قیمت به نظر برسد، اما با استفاده از قفل گشایی، می توانید در هزینه های شبکه خود بسیار صرفه جویی کنید. کاربران می توانند ارائه دهندگان شبکه را در هر زمان تغییر دهند و هزینه های بالای شارژ شبکه را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند از سیم کارت های موقت استفاده کنند که می تواند در طول سفر، تماس و پیام کمتری برای آنها فراهم کند.

5- هزینه های صفر رومینگ:

 تلفن های قفل نشده در هزینه های رومینگ صرفه جویی می کنند. وقتی در سفر بین المللی هستید، ممکن است ارائه دهنده خدمات شما بابت رومینگ، هزینه اضافی از شما بگیرد. هزینه رومینگ در برنامه های اساسی ماهانه شما محاسبه می شود. اگر تلفن شما قفل ندارد، می توانید از ارائه دهنده شبکه محلی استفاده کنید و در هزینه های شبکه خود پس انداز کنید.

6- سفارشی سازی آسان:

 آیفون های بدون قفل گزینه های قابل تنظیم تری را در مقایسه با موارد قفل شده ارائه می دهند. این مزیت ویژگی های بیشتری را در تلفن باز می کند و برنامه های شخص ثالث به راحتی قابل استفاده هستند. کاربر، کنترل کامل دستگاه را بدست می آورد زیرا آنها را با توجه به محدودیت های ارائه دهنده شبکه محدود نمی کند. هنگام حذف هرگونه برنامه غیر ضروری ، کاربران می توانند به راحتی پیام های هشدار، صداهای اعلان، تصاویر پس زمینه و تنظیمات از پیش پیکربندی شده را تغییر دهند.

7- ارزش فروش مجدد را افزایش میدهد:

اگر قفل آیفون خود را باز کرده اید، می توانید قیمت های بهتری را در هنگام فروش آن در مقایسه با فروش تلفن قفل شده دریافت کنید. یک آیفون در شرایط خوب می تواند با قیمت های 30٪ بیشتر از دستگاه قفل شده به فروش برسد. خریداران بیشتری را به خود جلب می کند، زیرا آنها می توانند سیم شبکه ای را که از قبل استفاده می کنند وارد کنند. به عنوان مثال، اگر آیفونی با شبکه Sprint می فروشید، فقط افرادی که سیم کارت Sprint دارند علاقه مند به خرید هستند. از طرف دیگر، اگر آیفون شما قفل نداشته باشد، خریدارانی از همه شبکه ها خواهید داشت.


آموزش مرحله به مرحله آنلاک فکتوری آیفون

این مطلب دستورالعمل های خاصی در مورد نحوه باز کردن قفل آیفون با استفاده از iTunes است. این یک قفل کارخانه برای دستگاه iPhone شما است و نیازی به کد باز کردن قفل نیست.

مطمئن شوید که آیفون شما پیش شرط های زیر را برای باز کردن قفل برآورده می کند:

1) فعال باشد(باید بتواند به صفحه اصلی / تنظیمات دسترسی داشته باشد.)

2) اعتبار ورود به سیستم iCloud (اگر حسابی با تلفن، همگام سازی شده باشد.)

3) آخرین نسخه iOS نصب شده باشد.

لطفاً توجه داشته باشید: برای مدل های Boost ،Sprint و Verizon iPhone 5/5C/5S، آنها فقط با ارائه دهندگان خدمات بین المللی GSM و یا با شرکت مخابرات اصلی در ایالات متحده باز می شوند.

برای موفقیت در آنلاک فکتوری آیفون، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1) سیم کارت فعال خارجی (سیم کارت از شرکت مخابراتی دیگر) که با iPhone سازگار است.

(برای آیفون های Verizon & Sprint، باید سیم کارت فعال بین المللی را از یک شبکه سازگار GSM تهیه کنید)

2) آخرین نسخه iTunes در دسکتاپ یا لپ تاپ.

3) «Find My Phone» در تنظیمات> iCloud خاموش باشد.


دستورالعمل باز کردن قفل آیفون:

1) آیفون خود را با درج یک سیم کارت فعال خارجی مجدداً راه اندازی کنید.

2) پیام فعال سازی مورد نیاز ظاهر می شود، به پایین پیمایش کرده و "استفاده از اتصال تلفن همراه" را انتخاب کنید.

3) ممکن است تلفن از شما بخواهد اطلاعات iCloud را وارد کنید. در غیر این صورت، قفل iPhone باز می شود و شما در صفحه اصلی قرار می گیرید.

یا

1) آیفون خود را با درج یک سیم کارت فعال خارجی مجدداً راه اندازی کنید.

2) هنگامی که صفحه ‘Activation Required’ را مشاهده کردید، iPhone را به iTunes متصل کنید.

3) پس از شناسایی در iTunes ، iPhone را از رایانه شخصی / MAC جدا کنید.

4) بعد از 10 ثانیه، دوباره آیفون را به iTunes متصل کنید.

5) باید در iTunes ببینید که قفل iPhone شما اکنون باز شده است!

(توجه داشته باشید برخی از مدل های جدید آیفون ممکن است به طور خودکار مرحله 3 را دور بزنند و ممکن است لازم نباشد آیفون خود را به iTunes متصل کنید. به سادگی از شما می خواهد اطلاعات Apple ID خود را وارد کنید و بس.)


شرایط آنلاک فکتوری آیفون

1- آیفون نباید گم شده، دزدیده شده و یا مسدود شده گزارش شود.

2- حساب مرتبط با دستگاه باید از وضعیت خوبی برخوردار باشد.

3- باید تمام شرایط باز کردن قفل پس از پرداخت یا پیش از پرداخت را برآورده کند.

4- اگر دستگاه با یک حساب لغو شده مرتبط است، پس مانده حساب باید صفر باشد.


گوشی های قابل آنلاک فکتوری

شامل تمام آیفون های لاک مثل آیفون 12ProMax، آیفون 12Pro، آیفون 12 و آیفون 12 مینی، آیفون 11ProMax، آیفون 11Pro، آیفون 11، آیفون X /XR /XS /XSMAX٬ آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس، آیفون 7، آیفون 7 پلاس، آیفون 6s، آیفون 6s پلاس، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، آیفون 5s، آیفون 5c، آیفون 5، آیفون 4s، آیفون 4، آیفون 3gs ،3g و آیفون 2g است.

مزایای آنلاک کردن آیفون توسط مستر آنلاکر

  • آیفون شما بطور فکتوری و دائمی آنلاک خواهد شد و بعد از آپدیت iOS مشکلی نخواهید داشت
  • مستر آنلاکر تمامی مدل های آیفون (در محدوده سرویس اپراتور) را آنلاک میکند
  • مستر آنلاکر از تمامی اپراتورهای قابل آنلاک پشتیبانی می کند
  • همه قابلیت های گوشی آیفون بعد از آنلاک نیز عمل میکنند
  • بعد از آنلاک ٬ نیازی به جیلبریک و تنظیمات خاصی وجود ندارد
  • مستر آنلاکر ٬ امکان ثبت سفارش حضوری در تهران دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب