آنلاک فکتوری اپراتور TMobile امریکا - سرویس بلک لیست
آنلاک فکتوری اپراتور TMobile امریکا - سرویس بلک لیست

آنلاک فکتوری اپراتور TMobile امریکا - سرویس بلک لیست

3,070,000تومان
مالیات: 3,070,000تومان
کد محصول: tmobile-blacklist
موجودی: اکنون غیرفعال است

بررسی اجمالی

اپراتور Tmobile، یکی از اپراتورهای پرطرفدار در آمریکاست. این اپراتور فقط متعلق به آمریکا نیست بلکه در کشورهای دیگری مانند آلمان، انگلستان و... نیز وجود دارد. در حقیقت می توان گفت که این اپراتور، یک اپراتور چند ملیتی...

گزینه های در دسترس

اپراتور Tmobile، یکی از اپراتورهای پرطرفدار در آمریکاست. این اپراتور فقط متعلق به آمریکا نیست بلکه در کشورهای دیگری مانند آلمان، انگلستان و... نیز وجود دارد. در حقیقت می توان گفت که این اپراتور، یک اپراتور چند ملیتی است و به خاطر همین ویژگی اش، کاربران باید دقت بالایی هنگام انتخاب اپراتور داشته باشند تا اشتباهی موبایل آمریکا را روی اپراتورهای آلمان یا انگلستان سفارش ندهند. زمانی که شرکت اپل آیفون 5 را تولید کرد، این اپراتور همکاری خود را با این شرکت آغاز کرد. پس اگر آیفون شما از آیفون 5 قدیمی تر است نمی تواند لاک اپراتور تی موبایل باشد. همچنین این اپراتور شامل سرویس نرمال و بلک لیست می باشد.

آنلاک فکتوری اپراتور US TMobile

یکی دیگر از اپراتورهای پرطرفدار در کشور امریکا ٬ اپراتور TMobile ( تی موبایل امریکا ) می باشد که نتیجه بسیاری از تعیین اپراتور ايفون است! تی موبایل در واقع یک اپراتور چند ملیتی است که در کشورهایی نظیر آلمان ٬ انگلستان و... نیز وجود است . به همین خاطر در آنلاک فکتوری دقت خاصی نیاز است که اشتباها تی موبایل امریکا را روی سرویس تی موبایل انگلستان یا آلمان سفارش ندهید . این اپراتور رسما از ارائه آیفون ۵ با شرکت اپل همکاری نمود . پس به عبارتی اگر آیفون شما از آیفون ۵ قدیمی تر است ٬ آیفون شما لاک اپراتور تی موبایل نمی تواند باشد . اپراتور تی موبایل امریکا یکی از گران ترین سرویس آنلاک فکتوری در فروشگاه آیفون آنلاکر را دارد و همچنین زمان نسبتا بالایی نیز جهت آنلاک فکتوری آیفون شما نیاز دارد. آنلاک فکتوری اپراتور US TMobile شامل دو سرویس نرمال و بلک لیست می باشد ٬ زمان آنلاک فکتوری آیفون شما چه نرمال و چه بلاک باشد معمولا بین ۲ تا ۵ هفته می باشد ٬ با توجه به هزینه و زمان آنلاک فکتوری بالای این اپراتور ٬ اغلب مشتریان گرایش به آنلاک سخت افزاری دارند ٬ اگر این هزینه برای شما بالاست می توانید با هزینه ای بسیار کمتر با کلاب سیم سخت افزاری آنلاک کنید .

اگر در خصوص آنلاک آیفون : آنلاک فکتوری آیفون یا آنلاک سخت افزاری آیفون سوالاتی دارید ٬ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می توانید با واحد پشتیبانی از طریق شماره ۷۱۰۵۳۰۵۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

آنلاک فکتوری سریال های بلک لیست اپراتور TMobile تی موبایل امریکا در این سرویس ارائه می گردد .

زمان آنلاک : 10 تا 35 روز کاری

باز کردن قفل آیفون شما به ارائه دهنده شما بستگی دارد. اما باید توجه داشته باشید که بین چند روز یا حداکثر 30 روز می توانید منتظر بمانید تا روند کامل شود.

مزایای آنلاک کردن آیفون

 داشتن آیفونی که نمی توانید از آن استفاده کنید بسیار نا امید کننده است. بنابراین، باید راه حلی برای باز کردن قفل آن پیدا کنید. سهولت باز کردن قفل آیفون بسته به مدلی که از آن استفاده می کنید و نرم افزاری که قفل آن را باز می کنید متفاوت است. می توانید راحت این کار را انجام دهید بدون اینکه خطری برای تلفن خود ایجاد کنید. باز کردن قفل آیفون مزایای بی شماری دارد. این مقاله به شما نشان می دهد که چرا باید قفل آیفون خود را باز کنید.

1- استفاده جهانی:

 این یکی از مزایای باورنکردنی باز کردن قفل آیفون است. با یک آیفون قفل شده، فقط می توانید به شبکه مخابراتی که آیفون در آن ثبت شده دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، این امر شما را محدود می کند زیرا نمی توانید از آن در مکان های خاص استفاده کنید. اگر به شهر یا کشور دیگری بروید، ممکن است قادر به برقراری ارتباط یا دسترسی به خدمات اینترنتی نباشید. بنابراین، اگر می خواهید به شبکه های مختلفی دسترسی پیدا کنید باید قفل آیفون خود را باز کنید.

2- آزادی استفاده از هر شبکه:

همانطور که قبلاً گفته شد، یک آیفون قفل شده فقط به شما امکان استفاده از شبکه یک شرکت مخابراتی را می دهد. بنابراین، نمی توانید با سیم کارت های مختلف از شبکه مورد نظر خود استفاده کنید. این مزیت به شما این آزادی را می دهد که از شبکه های دلخواه خود استفاده کنید. گفته شد، اگر می خواهید در هر زمان به هر شبکه ای دسترسی پیدا کنید، ضروری است قفل آیفون خود را باز کنید.

3- گزینه های جدید شبکه:

 اگر احساس می کنید ارائه دهنده خدمات شبکه قدیمی، برای ارائه خدمات اساسی هزینه بیش از حدی برای  شما دارد، می توانید قفل آیفون خود را با یک سرویس قفل قابل اطمینان باز کنید تا به یک شبکه مقرون به صرفه بروید. این امر خصوصاً برای افرادی که مرتباً سفر می کنند و نیاز به تغییر شبکه بر اساس میزان پوشش دارند، بسیار مفید است.

4- پس انداز:

 شاید بازکردن قفل آیفون در ابتدا یک تصمیم گران قیمت به نظر برسد، اما با استفاده از قفل گشایی، می توانید در هزینه های شبکه خود بسیار صرفه جویی کنید. کاربران می توانند ارائه دهندگان شبکه را در هر زمان تغییر دهند و هزینه های بالای شارژ شبکه را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند از سیم کارت های موقت استفاده کنند که می تواند در طول سفر، تماس و پیام کمتری برای آنها فراهم کند.

5- هزینه های صفر رومینگ:

 تلفن های قفل نشده در هزینه های رومینگ صرفه جویی می کنند. وقتی در سفر بین المللی هستید، ممکن است ارائه دهنده خدمات شما بابت رومینگ، هزینه اضافی از شما بگیرد. هزینه رومینگ در برنامه های اساسی ماهانه شما محاسبه می شود. اگر تلفن شما قفل ندارد، می توانید از ارائه دهنده شبکه محلی استفاده کنید و در هزینه های شبکه خود پس انداز کنید.

6- سفارشی سازی آسان:

 آیفون های بدون قفل گزینه های قابل تنظیم تری را در مقایسه با موارد قفل شده ارائه می دهند. این مزیت ویژگی های بیشتری را در تلفن باز می کند و برنامه های شخص ثالث به راحتی قابل استفاده هستند. کاربر، کنترل کامل دستگاه را بدست می آورد زیرا آنها را با توجه به محدودیت های ارائه دهنده شبکه محدود نمی کند. هنگام حذف هرگونه برنامه غیر ضروری ، کاربران می توانند به راحتی پیام های هشدار، صداهای اعلان، تصاویر پس زمینه و تنظیمات از پیش پیکربندی شده را تغییر دهند.

7- ارزش فروش مجدد را افزایش میدهد:

اگر قفل آیفون خود را باز کرده اید، می توانید قیمت های بهتری را در هنگام فروش آن در مقایسه با فروش تلفن قفل شده دریافت کنید. یک آیفون در شرایط خوب می تواند با قیمت های 30٪ بیشتر از دستگاه قفل شده به فروش برسد. خریداران بیشتری را به خود جلب می کند، زیرا آنها می توانند سیم شبکه ای را که از قبل استفاده می کنند وارد کنند. به عنوان مثال، اگر آیفونی با شبکه Sprint می فروشید، فقط افرادی که سیم کارت Sprint دارند علاقه مند به خرید هستند. از طرف دیگر، اگر آیفون شما قفل نداشته باشد، خریدارانی از همه شبکه ها خواهید داشت.

آموزش مرحله به مرحله آنلاک فکتوری آیفون

با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید

 • فقط شرکت مخابراتی شما می تواند قفل iPhone شما را باز کند. با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید و درخواست باز کردن قفل آیفون خود را کنید. حساب شما ممکن است نیاز به شرایط لازم برای باز کردن قفل داشته باشد. پس از ارسال درخواست، ممکن است چند روز طول بکشد تا تکمیل شود. برای بررسی وضعیت درخواست باز کردن قفل، با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید.
  بعد از اینکه شرکت مخابراتی شما تأیید کرد قفل آیفون شما را باز کرده است، مراحل زیر را دنبال کنید.
  - اگر سیم کارت دیگری از شرکت مخابراتی غیر از شرکت مخابراتی فعلی خود دارید؛
  برای پایان دادن به باز کردن قفل iPhone خود از این مراحل استفاده کنید:
  سیم کارت خود را بردارید.
  سیم کارت جدید را وارد کنید. دستگاه شما فعال می شود.
  -اگر سیم کارت دیگری برای استفاده ندارید؛
  برای پایان دادن به باز کردن قفل iPhone خود از این مراحل استفاده کنید:
  از iPhone خود پشتیبان تهیه کنید.
  پس از تهیه نسخه پشتیبان، تمام تنظیمات آیفون خود را پاک کنید.
  iPhone خود را از نسخه پشتیبان تهیه کرده و بازیابی کنید. 

یا 

 • از سیم کارت غیر T-Mobile استفاده کنید.
  سیم کارت را در آیفون قرار دهید.
  مراحل استفاده برای اولین بار را انجام دهید.
  اگر دستگاه قبلاً تنظیم شده است، برای ورود به سیستم Apple ID خود، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
  اگر دستور نصب را دریافت نکردید، مراحل iTunes زیر را دنبال کنید.
  از iTunes استفاده کنید.
  با استفاده از iTunes از آیفون خود پشتیبان تهیه کنید.
  وقتی پشتیبان تهیه کردید، تمام مطالب و تنظیمات موجود در آیفون خود را پاک کنید.
  وقتی صفحه Welcome را مشاهده کردید، دستگاه خود را به iTunes متصل کنید.
  در صورت باز کردن قفل، پیام " تبریک، آیفون شما باز شده است "  نمایش داده می شود.
  از iTunes برای بازیابی iPhone خود از نسخه پشتیبان تهیه شده خود استفاده کنید.


شرایط آنلاک فکتوری آیفون

دستگاه شما باید چهار شرط داشته باشد: این دستگاه باید یک دستگاه T-Mobile باشد، به عنوان گمشده یا دزدیده شده گزارش نشده باشد، با حسابی در ارتباط باشد و کاربران نمی توانند بیش از دو قفل آیفون را در بازه یک ساله درخواست کنند. اگر هزینه دستگاه از طریق برنامه اقساط باشد، باید به طور کامل پرداخت شود.

تعیین اپراتور آیفون چیست؟

تعیین اپراتور کار بسیار بسیار مهمی است که با انجام این کار می توانید از وضعیت لاک یا آنلاک بودن دستگاه و همچنین تاریخ فعال سازی، مشخصات موبایل، اپراتور، کشور، تاریخ شروع و پایان یافتن گارانتی آیفون خود مطلع شوید. مثلا فرض میکنید که دستگاه شما، لاک اپراتور تی موبایل آمریکا(T mobile USA) می باشد و اقدامات لازم ثبت سفارش را برای آنلاک کردن دستگاه خود انجام می دهید و پرداخت نهایی را ثبت میکنید. پس از اتمام ثبت سفارش، متوجه می شوید اپراتوری که شما ثبت سفارش کرده اید اشتباه و اپراتور اصلی دستگاه شما TELUS بوده است. در این صورت هزینه ای که اشتباها برای اپراتور اول پرداخت کرده اید سوخت می شود. به همین دلیل، تعیین اپراتور اقدامی مهم است که باید برای آن دقت زیادی خرج کنید.

سرویس آنلاک بلوک و نرمال چیست

بلوک شامل تلفن هایی می شود که به دلایل بدهی به اپراتور خود و یا اعلام سرقت یا مفقودی بلک لیست شده باشند و سرویس نرمال شامل تلفن هایی است که هیچ کدام از دلایل سرویس بلوک را ندارند. 

گوشی های قابل آنلاک فکتوری

 آیفون ۱۰ و آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و آیفون های 6/6s/7 (و پلاس ها) و  5/5s/5c 

مزایای آنلاک کردن آیفون توسط مستر آنلاکر

 • آیفون شما بطور فکتوری و دائمی آنلاک خواهد شد و بعد از آپدیت iOS مشکلی نخواهید داشت
 • مستر آنلاکر تمامی مدل های آیفون (در محدوده سرویس اپراتور) را آنلاک میکند
 • مستر آنلاکر از تمامی اپراتورهای قابل آنلاک پشتیبانی می کند
 • همه قابلیت های گوشی آیفون بعد از آنلاک نیز عمل میکنند
 • بعد از آنلاک ٬ نیازی به جیلبریک و تنظیمات خاصی وجود ندارد
 • مستر آنلاکر ٬ امکان ثبت سفارش حضوری در تهران دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب